שטיפה בלחץ גבוה

אלעד לוי – פתרונות בידוד וניקוי – הכתובת שלכם עבור כל צרכי הניקוי וההתזה
אנו מציעים שירותים שונים של שטיפה בלחץ גבוה, עבור ניקוי יעיל של משטחים שונים שלא ניתנים לניקוי באמצעים סטנדרטיים. בכל מקרה, עם כל אחד מהשירותים שלנו, אנחנו מעניקים שירות מקצועי ויעיל באחריות, מבטיחים עבודה מדויקת ותוצאות ברמה הגבוהה ביותר. כעת, נכיר קצת יותר את האפשרויות של שטיפה וניקוי בלחץ גבוה.
לפרטים אודות שטיפה בלחץ גבוה והצעת מחיר חייגו אלינו 073-7841742
 

שטיפה בלחץ גבוה – מתי בדיוק תזדקקו לזה וכיצד התהליך מתבצע?

 
 
  • מתי צריך שירות כזה? שירותי שטיפה בלחץ גבוה ניתנים כאשר יש צורך לנקות בצורה יעילה משטחים בהם הלכלוך הוא עמוק וקשה, ואמצעים סטנדרטיים לניקוי לא מבצעים את העבודה בצורה יעילה. מצב זה יכול להיגרם בשל משטח בעייתי לניקוי, כמו משטחי בטון או אבן, וכן בשל לכלוך עקשן שקשה להוריד כמו גרפיטי או לכלוך כימי במפעל תעשייתי. במצבים אלה, נעשה שימוש במכשור מתקדם ואיכותי בכדי להבטיח את ההסרה היעילה של אותו לכלוך, והדרך להשגת המטרה היא שימוש בלחץ אוויר גבוה שדוחס החוצה את המים או החומר איתו אנו מנקים
 
שטיפה בלחץ גבוה
מתמחים בשטיפה בלחץ גבוה עם המכשור המתקדם ביותר
 
  • איך זה עובד ולמה זה יעיל? כשאנו משתמשים במכונות ייעודיות לשטיפה בלחץ גבוה, אנו מתיזים החוצה את המים בלחץ שמפרק את הלכלוך בצורה יעילה במיוחד, בשל התאוצה הגבוהה של המים – והפגיעה במשטח מסירה בצורה יעילה כל לכלוך שנמצא עליו. במקרים קיצוניים יותר, נבחר להשתמש לא בשטיפה באמצעות מים אלא דווקא בהתזה של חול או חומרים זעירים אחרים – שמבצעים שריטה של ממש של אותו המשטח. שירותים אלה של שטיפה וניקוי בלחץ גבוה יעילים עבור חידוש של משטחי אבן ובטון, ניקוי יעיל של רהיטים, ניקוי כתמי שמן ועוד.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחייג אלינו, ואנחנו נדאג לשאר

חברת אלעד לוי – פתרונות בידוד וניקוי היא חברה שמתעסקת בשטיפה בלחץ גבוה ובניקוי בהתזת חול ואנו מבטיחים לכל לקוח ולקוח מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר אלינו במספר הטלפון 073-7841742, ולאחר שנבין מה היקף השירות הנחוץ לכם, נגיע אליכם ונבצע את עבודת הניקוי על הצד הטוב ביותר. הלקוחות המרוצים והרבים שלנו יכולים להעיד בדיוק על כך.