ציפוי פוליאוריטן

 
ציפוי פוליאוריטן משמש לבידוד של גגות, קירות ורצפות, ונמצא כיעיל הן ביישום בבתי מגורים והן במוסדות, במקומות ציבוריים ובמפעלי ייצור. החומר בעל מקדם התרמי הגבוה ביותר, ויש לו את כל האישורים והתקנים הקיימים, כולל אישור של ה- FDA האמריקאי. מכל הסיבות הללו, ציפוי פוליאוריטן הופך להיות חומר בידוד יעיל במיוחד, שגם עמיד לאורך זמן.
 
רוצים לשמוע איך ציפוי פוליאוריטן יכול לשרת אתכם? חייגו אלינו: 073-7841742
 

באילו מצבים משתמשים בפוליאורטין?

 
 
 
  • איטום ובידוד של עליית הגג

  • איטום של גגות רעפים

  • חקלאות – איטום במבנים לשיכון בעלי חיים, דוגמת לולים

  • איטום מחסנים

  • איטום חדרי קירור

  • איטום של חריצים בקירות

  • איטום רצפות

  • ועוד
 
 
 
בידוד פוליאוריטן
 
 
 
 
 

מדוע ציפוי פוליאוריטן יעיל לאיטום?

 
יעילותו הגבוהה של פוליאוריטן לבידוד משטחים שונים נובעת בעיקר מצורת העבודה עם החומר הזה. את הפוליאוריטן מתיזים על המשטח שעליו עובדים, והחומר הנוזלי מוצא בעצמו כל חריץ שקיים במשטח, ומתנפח לממדים הנכונים, כדי לאטום באופן מוחלט את החריץ הקיים. מעבר לזאת, החומר הזה עמיד בפני חומצות והרכבים כימיים שונים, ולכן הוא נמצא ככזה שמספק פתרונות איטום טובים במקומות שבהם חומרים אחרים נכשלו. מסיבה זו, איטום בפוליאוריטן אפקטיבי במיוחד עבור רצפות של מפעלים, שבהם יש עבודה עם חומרים כימיים שונים. איטום בפוליאוריטן ניתן לבצע ביעילות ובמהירות גם על משטחים גדולים מאוד, וזאת תודות לשיטת ההתזה.
 

ציפוי פוליאוריטן לבטון

 
הרבה פעמים מבצעים ציפוי פוליאוריטן לבטון וזאת בגלל יכולתו הטובה של הפוליאוריטן למצוא כל חריץ, גם כזה שאינו נראה לעין. הבטון הנוזלי אינו מתפזר באופן אחיד וחלק, ותמיד יש בו בועות אוויר, שבסופו של דבר יכול ליצור סדקים במשטח. פוליאוריטן המותז על משטח בטון מוצא את אותן בועות אוויר ואוטם אותן ביעילות.
 

היכן ניתן להשתמש בציפוי פוליאוריטן?

 
למעשה, ציפוי בפוליאוריטן מומלץ וניתן לשימוש באיטום של כל דבר, לרבות גגות, רצפות וקירות. החומר בעל כל תווי התקן הדרושים, ולכן איננו מהווה סכנה לאנשים ולחיות. מסיבה זו הוא מיושם במידה רבה בתעשיית הבנייה ובבניית מבני חקלאות. גם במבני ייצור הולך ועולה השימוש בחומר לצורכי בידוד.
 

עבודה מול מקצוענים

 
בכדי ליהנות ממלוא היתרונות שיש לפוליאוריטן להציע לכם, חשוב שהעבודה תתבצע על ידי איש מקצוע מיומן ומקצועי, שיודע להציע את השירות הנכון. חברת אלעד לוי מתמחה בביצוע עבודות פוליאוריטן מכל הסוגים ולכל צורך. חברתנו מצוידת במכשור המתקדם ביותר בתחום, ועובדיה המקצועיים יודעים לבצע כל משימה בצורה מקצועית ויעילה לכל סוגי המשטחים