פוליאוריטן מוקצף

 
ישנן שיטות רבות לבודד מבנה, אחת מהן היא שיטת הפוליאוריטן המוקצף – חומר הידוע ביעילותו בכל הנוגע לבידוד תרמי ואקוסטי, הודות ליכולתו למלא באופן מושלם חללים ומרווחים במבנה. חברת אלעד לוי מבצעת התזת פוליאוריטן ומזמינה אתכם להכיר את שיטת הבידוד הטובה והנפוצה בעולם.
 
חייגו 073-7841742 וצרו קשר עם חברת אלעד לוי, להזמנת שירותי איטום ובידוד במבנה מכל סוג: פרטי, עסקי או מוסדי.
 
 

סוד הקסם של קצף הפוליאוריטן

 
 
 
למען האמת לא מדובר בקסם כלל וכלל, כי אם בכימיה פשוטה. פוליאוריטן הוא חומר פולימרי יעיל במיוחד, שהרכבו מעניק לו את התכונות המתאימות לענף הבידוד. החומר נמצא בשימוש מאז שנות ה-40, ולאורך השנים שכללו את צורות הניצול של החומר הייחודי. כיום הוא מיועד בין היתר לעבודות בידוד מסוגים שונים, לרבות בידוד בדודי שמש, בחדרי קירור, במקררים תעשייתיים וביתיים וכמובן גם בידוד קירות במבנים.
 
 
 
פוליאוריטן מוקצף
 
 
 
 

התזת פוליאוריטן מוקצף – שלל יתרונות

 
לחומר הפולימרי יתרונות רבים, שהופכים אותו לבחירה האידיאלית של ענף הבידוד. בגלל המבנה הדחוס במיוחד של החומר, לא מתאפשרת חדירת מים וכך נמנע, או לכל הפחות מצטמצם משמעותית, הסיכון לבעיות רטיבות במבנה. כמו כן, הוא מבודד חום וקור בצורה טובה מאוד, ולכן מהווה פתרון מושלם בימי הקיץ הלוהטים או בימי החורף הקרירים. החומר עצמו עמיד בטמפרטורה של עד 150 מעלות. לאחר שהותז הוא מתקשה והופך למקשה אחת חזקה ועמידה ביותר. מלבד ניקוי המשטח שעליו יותז החומר, אין צורך בהכנות מקדימות לפני העבודה – יתרון משמעותי נוסף שחוסך בזמן ובעלויות.
 

זקוקים לשירותי בידוד? לפניכם 5 סיבות מצוינות לפנות לחברת אלעד לוי:

 
1. שירות בבית הלקוח – צוות החברה מגיע לכל לקוח כשברשותו כל הציוד הדרוש והחומרים המתאימים, בין שמדובר בבית פרטי ובין שמדובר במוסד או בבית עסק.
 
2. מחירים משתלמים – חברת אלעד לוי מבצעת התזת פוליאוריטן מוקצף במחירים שווים לכל נפש, כי לראייתה איטום יסודי ואיכותי הוא צורך בסיסי בכל מבנה ואסור להתפשר על כך.
 
3. מהירות – עבודות האיטום והבידוד מתבצעות במהירות יחסית, כדי לשמור על רמות ביצוע גבוהות מצד אחד, ולפנות את אזור העבודה בהקדם האפשרי מצד שני. המטרה היא לאפשר ללקוח לחזור לשגרה וליהנות מהתוצאות כמה שיותר מהר.
 
4. ידע מקצועי – החברה שמה לה למטרה להתמקצע בתחום הבידוד באופן המקסימלי, וכך היא עושה מאז הקמתה. לכן, הרגישו נוח לשאול כל שאלה, לבקש ייעוץ לפני העבודה ובמהלכה ותמיד תיענו על הצד הטוב ביותר.
 
5. יסודיות – אף עבודה אינה מסתיימת לפני בדיקה יסודית של איכותה. כשמדובר בבידוד ובאיטום, אין מקום לעיגול פינות ולתוצאות פחות ממושלמות אחרת התועלת תהיה מעטה מהצפוי. לכן, מתבצעת בחינה מדוקדקת של אזור העבודה, על מנת לוודא שכולו מכוסה באופן אחיד בקצף פוליאוריטן.
 
פוליאוריטן מוקצף
 
להזמנת שירותי איטום ובידוד באמצעות התזת פוליאוריטן צרו קשר כעת עם המומחים של חברת אלעד לוי!