ניקוי משטחי אבן

משטחי האבן שלכם נראים בלויים ומיושנים? רוצים לבצע שינוי שיחזיר להם את הברק והרעננות? רוצים שהבית שלכם ייראה שוב נקי כמו ביום שמשטחי האבן היו חדשים? אלו לא משאלות מוגזמות מידי כשאנחנו בסביבה. הצוות שלנו באלעד לוי פתרונות בידוד וניקוי תמיד כאן לשירותכם כדי להראות לכם שכשהמקצוענים בסביבה אתם יכולים להיות רגועים.
ניקוי משטחי אבן
חברת אלעד לוי מבצעת ניקוי משטחי אבן על ידי עובדים מקצועיים, מכשור מתקדם ואפקטיבי ומחירים אטרקטיביים, התקשרו אלינו למספר 073-7841742 ונשמח לעמוד לשירותכם

ניקוי משטחים מכל הסוגים

אנו באלעד לוי פתרונות בידוד וניקוי עוסקים בתחום כבר שנים רבות ומבצעים ניקיון יסודי למגוון לקוחות שרק עולים עם השנים. ניקיון משטחים מצריך הרבה ידע ובעיקר ניקוי משטחי אבן, כאשר משטחים אלו רק נראים כלא סופגים דבר אך בחלוף הזמן תראו עד כמה הצבע שלהם ישתנה. הלכלוך שנדבק למשטחי האבן והכתמים שנוצרים עם הזמן לא אמורים להטריד אתכם כשיש חברה מקצועית שיודעת בדיוק מה השיטה הכי טובה להעלמותם. גם במצבים הכי גרועים- טיפול יסודי עם שנות ניסיון רבות פותר הכול.

מניקיון גרפיטי ועד ניקיון רצפות

אנו באלעד לוי פתרונות בידוד וניקוי עוסקים בכל הניקיונות לכל המשטחים ולאו דווקא לרצפות. אם ונדליסטים צבעו את הקיר במשרד או את הקיר במפעל, אין לכם ממה להתעצבן ולחשוב שהעיצוב החדש שלו יישאר לנצח. מבנים רבים סובלים מנזקי הגרפיטי וגם ניקוי זה יבוצע במלוא היסודיות והמקצועיות תוך נגישות זמינה ביותר לכל לקוח בכל קצוות הארץ. שיטות ייחודיות שמשיגות תוצאות מעולות יראו לכם שאין ספק שהבחירה שלכם הייתה הטובה ביותר שיכולתם לקחת.

מדוע לבחור בניקוי משטחי אבן שלנו?

  • יחד עם המקצועיות הרבה שלא מאפשרת תחרות בתחום, שירות הלקוחות שלנו הוא הטוב ביותר שתקבלו. ברגע שאתם צריכים את השירות שלנו אתם נכנסים למשפחה של לקוחות שמקבלים שירות אישי וחם. אנו לא רק מבצעים את הניקיון אלא דואגים שתהיו בעניינים לכל אורך הדרך. נשמח להסביר לכם מהן הטכניקות האפשריות לביצוע הניקיון, נסביר לכם מדוע האבן שלכם בכלל סופגת את הלכלוך ומה אפשר לעשות כדי למנוע ממנה להתלכלך שוב . נמליץ לכם על השיטה הטובה ביותר ונפרט מדוע כדאי לבחור בשיטת ניקוי חול
  • ניקוי משטחי אבן איכותי דורש ידע ומיומנות מצד הצוות אך גם מכונות מתקדמות. ברשותנו המכונות הכי מתקדמות שיש בשוק שמאפשרות מנגנוני ניקיון שונים כמו התזת חול או מכונות שטיפה בלחץ גבוה. כל המכונות שפועלות ברשותנו מאושרות על ידי המשרד להגנת הסביבה וזו הסיבה שההתמודדות עם הכתמים על ידנו תמיד נמצאת בראש גם בענייני בטיחות.

תמיד כאן לשירותכם לניקיון הכי טוב שיש

ניקוי משטחי אבן, ניקוי מתכות ועוד מגוון שירותים שאנו מציעים לכל לקוחותינו יכולים להיות שלכם. אנו תמיד כאן לשירותכם בכל עניין ולכל בעיה ונשמח ללוות אתכם לכל אורך הדרך מהסברים מעמיקים ועד לתחזוקה שוטפת בעבודה קבועה. מגוון לקוחות רחב שכולל עיריות, חברות וארגונים, מוסדות ציבור ולקוחות מהמגזר התעשייתי, העסקי והפרטי, כבר עשו את הבחירה הנכונה עבורם ועכשיו זה תורכם. פנו אלינו לטלפון 073-7841742 ונשמח לעמוד לשירותכם עוד היום!
יש לכם שאלה? נשמח לענות עליה צרו קשר כאן