ניקוי בהתזת חול

ניקוי יסודי הוא צורך מהותי במגוון מצבים שונים
משטחים שונים צוברים לכלוך ככל שאנחנו משתמשים בהם יותר, וככל שהשנים עוברות. בין אם מדובר בקירות בטון שעליהם צויר גרפיטי לאורך שנים משום שמדובר בקירות חיצוניים, בין אם מדובר ברצפה של מרחב תעשייתי או ציבורי, שצוברת לכלוך רב לאורך השנים, ובין אם מדובר בכל סוג אחר של משטח – יש צורך לדעת לנקות ביסודיות משטחים מסוגים שונים בכדי ליהנות מניקיון וסביבה נעימה. עם זאת, ככל שהלכלוך הוא עקשן יותר, המשימה הופכת קשה יותר, ובהחלט ישנם מצבים בהם יש צורך באמצעים מכניים ובשירות מקצועי בתחום בכדי להבטיח את הניקוי היסודי של כל משטח ומשטח. במצב זה, ניקוי בהתזת חול הוא אפשרות שכדאי מאוד להכיר, ונבין איך זה בדיוק עובד.
לפרטים אודות התזת חול, מחיר ופרטים נוספים חייגו 073-7841742
 
ניקוי בהתזת חול
ניקוי משטחי אבן
 
ניקוי בהתזה
שטיפה בלחץ גבוה
 

ניקוי בהתזת חול – איך זה בדיוק עובד והיכן זה נחוץ?

  • איך זה עובד? ניקוי בהתזה מבוסס על שימוש בלחץ אוויר גבוה בכדי לדחוס גרגרים זעירים, שבהם נעשה שימוש בכדי לנקות משטח כזה או אחר. המילה "חול" יכולה להיות מטעה – לעתים השימוש אכן יהיה בחול, אך לעתים יהיה מדובר בגרגרים של חומר קרמי או אפילו של זכוכית. בכל מקרה, עיקרון העבודה הוא פשוט ביותר – הלחץ הגבוה גורם לגרגרי החול לבצע שריטה עדינה אך יעילה של המשטח שעליו הם מותזים, והדבר מסיר את שכבות הלכלוך בצורה יעילה, בין אם מדובר בלכלוך של ממש ובין אם מדובר בצבע, כמו במצב של ניקוי גרפיטי.
  • היכן זה נחוץ? ניקוי חול איכותי של משטחים יכול להיות נחוץ עבור חומרים שונים אותם צריך לנקות. המקרה השכיח ביותר הוא משטחי בטון שעליהם צויר או שצברו לכלוך רב, אך ישנם גם משטחי אבן טבעית, שיש, אבני מדרכה משתלבות, חיפויי אבן ועוד. המרחבים עצמם יכולים להיות כאמור מרחבים עירוניים וחיצוניים עליהם צויר גרפיטי, רצפות וקירות של מרחבי עבודה ישנים, מדרכות עירוניות ולעתים אפילו מצבות. בכל מצב שכזה, ניקוי בהתזת חול הוא האופציה היעילה ביותר בכדי לשקם את מצב המשטח ולנקות אותו בצורה יעילה מקצה לקצה – ואתם זקוקים לשירות איכותי שיבצע את העבודה הזאת עבורכם על הצד הטוב ביותר.

אלעד לוי פתרונות ניקוי ובידוד – מספקים שירות שמשאיר כל משטח נקי

בכל מה שנוגע לניקוי יעיל של משטחים ככלל, ולניקוי בהתזה בפרט, חברת אלעד לוי פתרונות ניקוי ובידוד מספקת לכם שירות מהשורה הראשונה. אנו עוסקים בכל הנוגע לניקוי בלחץ גבוה ולניקוי חול כך.
כל שאתם צריכים לעשות בכדי להבטיח את הניקיון היעיל של כל משטח, הוא לחייג למספר 073-7841742, ולהזמין את השירות המקצועי של אלעד לוי.