התזת פוליאוריטן

 
חברת אלעד לוי – התזת פוליאוריטן מספקת פתרונות בידוד באמצעות התזת פוליאוריטן. החברה משרתת בנאמנות קהל גדול של לקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים, תוך הקפדה על ביצוע איכותי ונכון של כל העבודות. יש אפשרות לביצוע עבודות בגובה על ידי אנשי מקצוע מורשים ומיומנים בסוג כזה של עבודות. טיפול מקצועי בפוליאוריטן מאפשר ליצור בידוד תרמי ואקוסטי מעולה.
 

קצת על פוליאוריטן

 
פוליאוריטן הוא חומר הבידוד החדיש ביותר שמיושם בתחום הבידוד והאיטום, ויש לו את המקדם התרמי הגבוה ביותר בשוק. הוא מתאים לשימוש על משטחים מכל סוגי החומר, כולל משטחי מתכת, כאשר הוא עמיד גם בשינויי טמפרטורה. בידוד בפוליאוריטן מאפשר להשיג משטח אחיד ומבודד היטב הן מרעשים והן מטמפרטורה.
 

שימושים בפוליאוריטין

 
השימוש בפוליאוריטן מתאים לצורך איטום ובידוד של עליות גג, גגות רעפים, מבני משק דוגמת לולים, מחסנים, חדרי קירור ועוד. בידוד באמצעות פוליאוריטן בתוך הבית מאפשר לשפר את האקוסטיקה ולבטל רעשים מיותרים. שכבת פוליאוריטן מגיעה הרבה פעמים על משטח הגג לפני שכבת האיטום, וזאת מתוך מטרה להשיג בידוד תרמי איכותי.
 

התזת פוליאוריטן

 
בידוד באמצעות פוליאוריטן מתבצע באמצעות התזת החומר למקום הרלוונטי, שם הוא מתנפח לממדים הרצויים ומתקשה. שיטת ההתזה מאפשרת טיפול בשטחים נרחבים במהירות רבה, ולכן התהליך לא רק יעיל, אלא גם משתלם מבחינה כלכלית. ההתזה מתאימה לבידוד אזורים צרים, ולעיתים זוהי שיטת האיטום היחידה שאפשרית במקרים מסוג זה. ההתזה מתבצעת באמצעות מכשור ייעודי, וחשוב לוודא שהוא מופעל על ידי אנשי מקצוע מיומנים, שיודעים לבצע את עבודתם. אצלנו, בחברת אלעד לוי – התזת פוליאוריטן מועסקים אנשי מקצוע מנוסים, שיודעים לתת פתרון איכותי ונכון בתחום הבידוד והאיטום בעזרת פוליאוריטן.
 
איטום ובידוד מבנים
 

חשיבותו של בידוד

 
בידוד תרמי ואקוסטי חשוב ביותר, מכיוון שיש לו השפעה ישירה על איכות החיים שלנו. הבידוד האקוסטי חוסך מאיתנו רעשים מיותרים, שמפריעים לחיי היומיום. הבידוד התרמי חשוב לא פחות, מכיוון שהוא מאפשר חימום וקירור מהירים ואיכותיים יותר של חללי הפנים, ולכן אנו יכולים ליהנות מטמפרטורה ממוזגת, ומחיסכון אנרגטי משמעותי.

החברה פועלת מזה למעלה מ- 4 שנים, ומספקת את שירותיה האיכותיים בכל חלקי הארץ. השירות ניתן במחיר תחרותי והוגן. החברה מצוידת במכשור מתקדם, והצוות שלה ערוך לביצוע מקצועי של מגוון עבודות, כולל עבודות בגובה.
 
בכל שאלה ניתן לפנות לחברתנו:073-7841742