למה לבצע בידוד פוליאוריטן?

 
אחת הצרות שנפוצות בבתים בארץ הוא נושא הבידוד, ולא רק בבתים ישנים, אלא גם בבתים חדשים שמקבלים ישירות מהקבלן. רק באמצעות בידוד תרמי ניתן למנוע מעבר של קור או של חום בין חדרים (או מחוץ לבית אל תוכו). הוא חשוב מאוד כיוון שהוא שומר על טמפרטורה בתוך מבנים וכך הוא מסייע לשמור על האקלים של הבית, ומפחית באופן משמעותי את הצורך שלנו בשימוש במכשירים חשמליים.
 
הדרך הטובה ביותר לשמירה על האקלים בבית היא באמצעות בידוד פוליאוריטן!
התקשרו אל אלעד לוי - התזת פוליאוריטן ונשמח לעזור: 073-7841742

 
 

לבידוד פוליאוריטן יש יתרונות רבים:

 
 
 
 
  • עמידות לאורך זמן

  • גמישות לכל מטרה

  • יישום מהיר ויעיל

  • עומד בתקני הבטיחות

  • חסכוני

  • ידידותי לסביבה
 
 
 
בידוד פוליאוריטן
 
 
 
 
 

7 עובדות שכדאי לדעת על בידוד פוליאוריטן

 
1. הפוליאוריטן הוא חומר ציפוי מתקדם במיוחד, בעל ערכי בידוד טרמי גבוהים במיוחד. זהו חומר קל משקל, שמיש, גמיש ואפקטיבי, ולכן זהו חומר בידוד אידיאלי, שמשמש במקרים רבים ומתאים הן לצורכי לקוחות פרטיים והן לצורכיהם של לקוחות עסקיים ומוסדיים.
 
2. הפוליאוריטן הוא למעשה חומר בידוד שמתיזים אותו, ולכן הוא קל ליישום בכל מקום ומתאים לכל צורך שהוא. הוא מטפל בכל בעיה באופן נקודתי וממוקד, והתוצאה היא מרשימה במהירותה.
 
3. חשוב שתדעו כי פוליאוריטן הוא כנראה החומר עם יכולות הבידוד הגבוהות ביותר. הודות לערכיו הייחודיים, הוא מצטיין בחיסכון משמעותי בצריכת האנרגיה המושקעת לצורך חימום או קירור של חללים, במבנים פרטיים, עסקיים או מוסדיים. לכן מבנה עם בידוד טוב מפחית את הוצאותיו על החשמל.
 
4. כשמפעילים פחות את החשמל, כמו שישנה השפעה גם על איכות הסביבה. כמות האנרגיה שיכולה להיחסך הודות לבידוד פוליאוריטן היא עצומה. והוא חוסך פי 80 מכמות האנרגיה שנדרשת על מנת לייצר אותו. לכן, הוא נחשב לבטוח לשימוש והשפעתו מטיבה עם הסביבה.
 
5. בידוד באמצעות פוליאוריטן עומד גם בתקני הבטיחות באש, כפי שהן מוגדרות בתקן הישראלי (החומר עומד בתקן 921 שמתייחס לקצפי בידוד תרמי). הודות לכך החומר מסייע בבידוד המבנה מפני אש, במקרים שבהם שריפות מתפרצות כתוצאה מהצתה בזדון או בשוגג.
 
6. בידוד תרמי מבוסס בין היתר על... אוויר. ככל שהחומר מכיל יותר בועות אוויר מזעריות, כך מונעים ממים ומלחות להיספג ושומרים יותר טוב על איכות הבידוד. זה אחד הדברים הייחודיים של חומר הפוליאוריטן שמכיל בתוכו חומר כימי שלוכד בתוכו בועות אוויר.
 
7. ניתן להשתמש בבידוד פוליאוריטן בריסוס, בהתזה ובמריחה, כדי לבודד אזורים בגג, ברצפה במזגן ובמקומות נוספים.
 
בידוד פוליאוריטן
 

התזת פוליאוריטן לבידוד

 
בידוד באמצעות פוליאוריטן מתבצע באמצעות התזת החומר למקום הרלוונטי, שם הוא מתנפח לממדים הרצויים ומתקשה. שיטת ההתזה מאפשרת טיפול בשטחים נרחבים במהירות רבה, ולכן התהליך לא רק יעיל, אלא גם משתלם מבחינה כלכלית. ההתזה מתאימה לבידוד אזורים צרים, ולעיתים זוהי שיטת האיטום היחידה שאפשרית במקרים מסוג זה. ההתזה מתבצעת באמצעות מכשור ייעודי, וחשוב לוודא שהוא מופעל על ידי אנשי מקצוע מיומנים, שיודעים לבצע את עבודתם. אצלנו, בחברת אלעד לוי – התזת פוליאוריטן מועסקים אנשי מקצוע מנוסים, שיודעים לתת פתרון איכותי ונכון בתחום הבידוד והאיטום בעזרת פוליאוריטן.
 
המומחים של אלעד לוי - התזת פוליאוריטן ישמחו לעמוד לשירותכם ולאפשר לכם ליהנות מכל יתרונות הבידוד של הפוליאוריטן.