איטום פוליאוריטני

 
מי אמר איטום ולא קיבל?
 
איטום היא פעולה שכולנו צריכים לבצע. איטום גגות היא פעולה חשובה ביותר שנותנת לנו ליהנות בחורף מסלון וחדרי שינה יבשים למרות שבחוץ משתוללות סופות חזקות וגשמים עזים יורדים. אמנם רובנו לוקחים את האטימות של הגג כמובן מאליו אך מספיק להתרשם מתמונות של בתים שעוברים נזילות בתקופת החורף ונוכל להבין עד כמה הדבר אינו מובן מאליו ומתרחש בעיקר בגלל איטום מקצועי שבוצע בגג מבעוד מועד. ישנם חומרים רבים לאיטום כמו יריעות ביטומניות, זיפות גגות, חומרים אקריליים או איטום פוליאוריטני וחשוב מאוד לבחור את סוג האיטום המתאים לכם לפי התקציב שלכם, השטח שצריך לאטום ועוד.
 
איטום פוליאוריטני
 
חברת אלעד לוי מבצעת איטום פולאוריטני עם המכשור המתקדם ביותר צלצלו אלינו לפרטים וליצירת קשר בטלפון מספר 073-7841742
 

מהו איטום פוליאוריטני?

 
  • איטום פוליאוריטני הוא איטום שנכנס לא מזמן לשוק הישראלי וכבר החל בסערה. האיטום הזה יכול לתת לכם יכולת לאטום את המרפסת בביתכם בלי צורך להרוס את המרצפות ולהניח אותו מתחתיהן. שכבות של איטום פוליאוריטני יכולות להיות שימושיות ביותר כדי למנוע נזילות מתחת למרפסות או גגות מרוצפים שלא כמו שיטות אחרות שיהרסו אותם ויתאימו רק לגג שלא מנוצל למטרות מחיה כמו גג בטון, שהוא אינו אסתטי כמו גג ממרצפות
 
השיטה של איטום פוליאוריטני נותנת פתרון חסכוני ומיידי למי שרוצה למנוע נזילות. גם אם האיטום מחזיק לזמן קצר יותר מאשר שיטות איטום אחרות, מדובר בתהליך מהיר שלא פולש אל מתחת למרצפות ויכול לספק הגנה תקופתית שמתאימה לחודשי החורף בישראל. למרות אורך החיים הקצר של מערכות מסוג זה שגם פותרות את הבעיה במהירות ובעלות נמוכה אך עדיין מבוקשת מאוד בישראל.
 

כיצד מתבצע איטום פוליאוריטני?

 
איטום פוליאוריטני מתבצע על ידי מריחה באמצעות רולר או מברשת. שימוש באיטום מסוג זה הוא פשוט מאוד וקורה על שכבת המרצפות העליונה ואינה פוגעת בנראות בשום צורה. חומרי האיטום כגון פוליאוריטן ניתנים גם להתזה על ידי מכונה לפיזור שווה ביותר של החומר ויצירת שכבה אחידה ביתר קלות בלי מאמץ. החומר עצמו מתייבש באופן סופי לאחר 48 שעות ותהליך האיטום עצמו קצר מאוד ויכול להימשך פחות משעה. ניתן למרוח את החומר הזה על סוגים שונים של אריחים בכל גודל ובכל צורה בלי לדאוג שהם ייהרסו.
 

הכנות מקדימות לאיטום פוליאוריטני

 
לפני שמבצעים את האיטום היעיל הזה חשוב מאוד לבצע הכנות מקדימות ולייבש את הגג היטב. ברגע שיהיו מים ואפילו טיפות אחדות האיטום יכול להיות לוקה בחסר ולעשות בעיות. ישנם אדי רטיבות על פני שטח הגג במידה והוא עבר שטיפה או שירד גשם ולכן חשוב מאוד שהאדים האלו יתאדו לפני מריחת שכבת האיטום. איטום מסוג זה נפוץ לכל שטח מרוצף ולא רק למרפסות אלא יכול להתאים גם לחדרי השינה ולסלון כדי למנוע נזילה שתחדור מהרצפה בהצפה שתקרה בבית מה שיכול לגרום לנזק כספי גדול.
 
יש לכם שאלה? נשמח לענות עליה צרו קשר כאן