איטום בהתזה

 
איטום היא אחת הפעולות ההכרחיות ביותר במגוון רחב של מקומות. את האיטום אנחנו מכירים בעיקר בגלל איטום גגות שמתבצע בביתנו בעיקר לקראת חודשי החורף. חוץ מגגות, ישנם חפצים רבים שצריכים להיות אטומים וכדי לאטום אוטם אי אפשר להשתמש ביריעות כמו באיטום גגות, לא בחומרים נוזליים לשימושים רחבים יותר ובטח שלא בזפת. איטום בהתזה היא אחת מהשיטות הטובות ביותר שיש כדי לאטום כל דבר שתצטרכו וגם גגות. שיטה זו נחשבת לנפוצה ביותר בגלל היעילות והנוחת שלה וכל שאר היתרונות שיש לה על פני המתחרים. אם אתם רוצים איטום פשוט ומהיר, כדאי מאוד שתשמעו מה יש לנו לספר לכם על איטום בהתזה.
 
איטום בהתזה עושים איתנו חברת אלעד לוי לפרטים נוספים התקשרו אלינו 073-7841742

 
 

איטום בהתזה: הדרך המהירה לאיטום איכותי

 
 
 
 
  • איטום בהתזה היא שיטה טובה מאוד שפותרת בעיות במבנים רבים. ללא איטום איכותי אף גג לא יכול לשרוד כיוון שגשם אחד כבר יחריב אותו ויגרום למי שהוא מגן עליו, או לפחות אמור להגן עליו, לעוגמת נפש ולבעיות גדולות מאוד. איטום בהתזה מתבצע באמצעות מכונה מיוחדת שמתיזה את חומר האיטום על המשטח בכמה דרכים. הדרך הראשונה בה המכונה עובדת היא על ידי צינור מיוחד שמחובר אליה והדרך השנייה היא באמצעות משאבת אוויר שתפקידה להתיז את החומר שאיתו אמורים לאטום על המשטח עצמו.
 
 
 
איטום בהתזה
 
 
 
 
 
  • ניתן ליצור איטום בהתזה או במריחה על ידי משאבה ייחודית ולאחר מכן למרוח את החומר באמצעות רולר או מברשת. שיטה זו יכולה להשיג מריחה אחידה וחלקה אך מצריכה מכם למרוח בעצמכם ולא להסתפק בהתזה. השיטה הנוספת שהיא התזה במכונה מיושמת באמצעות מכונה מיועדת שם יש שני פתחי התזה, מהפתח הראשון יוצא מלח ייחודי לתהליך ומהצד השני יוצאת אמולסיה ביטומנית.. שני החומרים מותזים באותו הזמן על הגג ומתגבשים לחומר אחיד.
 

מתי יש צורך באיטום בהתזה?

 
איטום בהתזה היא עוד שיטה לאיטום גגות או איטום במקומות בהם יש צורך למנוע חדירת מים והיא מופיעה באופן שגרתי במבנים רבים. מומלץ לבצע את האיטום בתקופת הקיץ כדי לא להיות בלחץ בגלל הגשם מה גם שאיטום על גג רטוב הוא בלתי אפשרי ויש צורך לנקות אותו היטב ולייבש אותו לפני התחלת התהליך. איטום בהתזה שימושי מאוד כאשר אי אפשר להניח יריעות ביטומניות או לזפת את הגג כמו בגגות שאינם נוחים פיזית לשיטות אלו או שאינן מתאפשרות בגלל החומר ממנו עשוי הגג, כמו למשל גגות מעץ. גם כאשר יש מכשולים רבים על הגג עדיף לבצע איטום בהתזה שהיא שיטה גמישה הרבה יותר מבחינת השטח שמכוסה באיטום.
 
איטום בהתזה
 

איטום בהתזה אפקטיבי ביותר

 
איטום בהתזה פועל. שלא כמו זפת או חומרים אחרים, כאן אין צורך להמתין ימים שלמים עד שהחומר יתייבש. אחרי מספר שעות כבר תקבלו גג אטום לחלוטין ובעזרת השיטה הזו ניתן גם לחסוך בעלויות רבות בגלל השימוש המדויק והיעיל בחומר.
 
לפרטים נוספים אודות איטום בהתזת פוליאוריטן מוקצף צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!