אודות

 
חברת אלעד לוי - התזת פוליאוריטן הוקמה בשנת 2012, ומתמחה בביצוע של כל עבודות הבידוד והאיטום בשיטת התזת פוליאוריטן. כמו כן, מבצעת החברה ניקוי וחידוש של משטחים שונים, כגון: אבן, מתכת, ברזל, עץ ועוד. בחברה מתבצעות עבודות רבות ושונות, שנותנות מענה למגוון רחב של צרכים, בעיקר עבור עיריות ומבנים ציבוריים, אך גם עבור לקוחות פרטיים ועסקיים רבים. החברה מעסיקה צוות מיומן ומקצועי, שכל אחד מחבריו בעל ניסיון עשיר בתחומי העיסוק שלו. בין היתר, בחברה עובדים אנשים בעלי התמחות בביצוע עבודות בגובה.
 
פוליאוריטן מוקצף נותן מענה מהיר ויעיל לצורך בידוד ואיטום בחלקים צרים ומאתגרים של המבנה. את החומר מתיזים לתוך האזור שדורש טיפול, שם הוא מתרחב ומתקשה, ובכך פותר את הבעיה באופן מלא. על פי רוב, אין שיטת איטום אלטרנטיבית לפוליאוריטן המוקצף. חברת אלעד לוי מצוידת במכשיר התזה מתקדם, המאפשר ביצוע מהיר ואיכותי של כל העבודות.
 
חברת אלעד לוי מתמחה בניקוי ובחידוש משטחי ברזל, עץ ובטון במצבים שבהם ניקוי עצמי אינו מספק. החברה עובדת בשיטה ייחודית, המשלבת בין התזת חול לבין התזת מים בלחץ, כאשר צורת ניקוי זו מאפשרת לספק פתרון בהסרת כתובות גרפיטי ולכלוך קשה אחר. עם לקוחותיה של החברה נמנים רשות הטבע והגנים, שעבורה היא מבצעת הסרה של כתמי צבע וניקוי של אנדרטות ואתרים שונים. כמו כן, עיריות פונות לאלעד לוי בבקשה להסיר כתובות גרפיטי מקירות, ומוסכים משתמשים בשירותי הסרת כתמי שמן.

כל שירותי החברה ניתנים במחירים משתלמים, כאשר השירות הוגן ומקצועי. אנו מגיעים עד לבית הלקוח, ודואגים לבצע כל משימה בצורה יסודית.
 
צרו איתנו קשר: 073-7841742